Biuro rachunkowe, księgowość Tax Expert to:

  • ponad 5 lat doświadczenia, praktyka potwierdzona teorią,
  • wykształcenie kierunkowe zespołu,
  • powiększające się grono klientów i atrakcyjne ceny
  • biuro rachunkowe, dzięki któremu skutecznie poprowadzisz swoją firmę w labiryncie faktur, druków, deklaracji, podatków itp.

 

Siedziba naszej firmy mieści się we Wrocławiu, a naszymi klientami są firmy nie tylko ze stolicy Dolnego Śląska, ale z terenu całego kraju. Regularny kontakt i sprawna obsługa sprawiają, że praktycznie nieodczuwalna jest dzieląca nas odległość.

Profesjonalne biuro rachunkowe to takie, gdzie pracownik jest kompleksowo wykształcony w swojej dziedzinie, a często zmieniające się przepisy prawne nie są dla niego przykrym obowiązkiem wynikającym z dodatkowej lektury, a przyjemnością.

Rozsądek podparty doświadczeniem, inwestycja, która zaprocentuje. Prowadzenie firmy nie musi być męką. Wystarczy dobra księgowa.

 

Misja

Działając zgodnie z przepisami polskiego prawa, świadczymy usługi prowadzenia szeroko pojętej księgowości dla jednoosobowych przedsiębiorstw, działalności gospodarczych, stowarzyszeń, czy każdego rodzaju spółek.

Naszą misją, obok prowadzenie kompleksowych usług księgowych, jest doradztwo i pomoc w rozwiązywaniu trudnych spraw, a przede wszystkim ułatwienie prowadzenia działalności gospodarczej. Jest wiele możliwości – wystarczy powierzyć swoje usługi fachowcom.

 

Bezpieczeństwo

Zaufanie rodzi bezpieczeństwo. W ciągu 5 lat działalności staliśmy się wiarygodnym partnerem dla wielu podmiotów gospodarczych. Faktury, listy płacowe, kwestia prawne, rozliczenia transakcji wewnątrz Unii Europejskiej – z nami wielu podatników poczuło się bezpieczniej.

Wykształcenie podparte praktyką i wieloma szkoleniami – jesteśmy na bieżąco z ustawą, zmieniającymi się przepisami, doskonale orientujemy się w gąszczu przepisów prawnych. Dzięki temu dajemy Twojej firmie bezpieczne podwaliny do prowadzenia firmy.