Wrocław

Lista biur księgowych we Wrocławiu

Choć we Wrocławiu księgowych nie brakuje, biura rachunkowe różnią się między sobą ofertą oraz zakresem usług. Dlatego sprawdź naszą listę, która pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego specjalisty.

  1. Tax Expert
  2. Tax Support
  3. Kardynał&Kardynał
  4. Selent&Słupina
  5. ACCENT
  6. Rach Expert
  7. Arcadio
  8. Koncept
  9. A-Finanse
  10. Goja

Tax Expert

Nasze biuro, Tax Expert, mieści się przy ul. Ostrowskiego 30 we Wrocławiu – dokładną lokalizację możesz sprawdzić na mapce znajdującej się w zakładce kontakt. Czym się zajmujemy? Przede wszystkim oferujemy usługi w zakresie księgowo-podatkowym oraz kadrowo-płacowym.

To, co jest ważne, to oferta naszego biura księgowego skierowana jest nie tylko do Wrocławian, ale także do klientów z całej Polski – jesteśmy otwarci na współpracę zdalną. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu, które zdobyliśmy podczas pracy z zarówno małymi, jednoosobowymi działalnościami, jak i z rozbudowanymi przedsiębiorstwami oraz spółkami, wiemy, jak zoptymalizować oraz prowadzić wydatki w firmie.

Zachęcamy też do zapoznania się z artykułami o księgowości dostępnymi na naszej stronie, w których można znaleźć wiele interesujących informacji.

2. Tax Support

Choć siedziba Tax Support zlokalizowana jest w Mnichowicach, to oddział tego biura rachunkowego znajduje się na ul. Paniowickiej 23 we Wrocławiu. Swoje usługi świadczy przede wszystkim w miejscowościach położonych w obrębie województwa dolnośląskiego oraz opolskiego, może jednak obsłużyć klientów całego kraju.

W ofercie Tax Support można znaleźć księgowość, kadry i płace, doradztwo oraz usługi dodatkowe, które obejmują m.in. sporządzanie świadectw pracy czy sprawozdań GUS.

To młoda, rozwijająca się firma, która pomaga w sprawach księgowych zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom fizycznym.

3. Kardynał&Kardynał

Kardynał&Kardynał to biuro księgowe, które zajmuje się kompleksową obsługą swoich klientów – zapewnia księgowość ze wsparciem doradczym, pomaga w organizacji i prowadzeniu kadr oraz płac, a także sprawuje nadzór nad zakładaniem spółek i innych podmiotów.

Kardynał&Kardynał swoje usługi świadczy działalnościom jednoosobowym, fundacjom i stowarzyszeniom, spółkom komandytowym oraz spółkom z ograniczoną odpowiedzialnością. Ponadto posiada aż trzy biura, w tym jedno we Wrocławiu, mieszczące się przy ul. Wyścigowej 56C/12. Natomiast dzięki automatyzacji procesów może obsługiwać klientów z całej Polski, którzy niezbędną dokumentację oraz faktury przesyłają drogą elektroniczną.

4. Selent&Słupina

Biura rachunkowe Selent&Słupina można znaleźć w trzech punktach Wrocławia: na Placu Legionów 2/5, przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 11/1 oraz przy ul. Kościańskiej 1. W jego ofercie znajduje się pełna księgowość i podatki, nadzór księgowy, kadry i płace, rejestracja i przekształcanie firm, monitoring i płatności, audyt wewnętrzny oraz szkolenia BHP.

Co ciekawe, Selent&Słupina umożliwia także rejestracją firmy w ich biurze wirtualnym. Jest to outsourcingowa usługa polegająca na obsłudze biurowej bez fizycznej obecności przedsiębiorstwa w konkretnym miejscu. Można również skorzystać z księgowości online.

5. ACCENT

Przy ul. Podwale 62a/308 mieści się biuro rachunkowe ACCENT. Zajmuje sie m.in. ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych, prowadzeniem podatkowej księgi przychodów i rozchodów, opracowaniem polityki rachunkowości i nadzorowaniem ksiąg rachunkowych, a także płacami, ZUS-em oraz doradztwem związanym z otwieraniem, prowadzeniem i likwidacją działalności jednoosobowych oraz spółek.

Ponadto pracownicy ACCENT mogą reprezentować swoich klientów przed organami skarbowymi.

6. Rach Expert

Biuro księgowe RachExpert mieści się przy ul. Powstańców Śląskich 58C. Tak jak w biurze ACCENT, księgowi z RachExpert zajmują się m.in. prowadzeniem ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtem ewidencjonowanym oraz kadrami i płacami.

Ponadto tak jak na stronie internetowej Tax Expert, zamieszczane są tu artykuły poradnikowe, z których można skorzystać, by pogłębić swoją wiedzę o księgowości.

7. Arcadio

Aby udać się do siedziby biura rachunkowego Arcadio, należy swoje kroki skierować w stronę alei Armii Krajowej 14B/6. Arcadio oferuje usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe, doradztwo gospodarcze dla biznesu, doradztwo leasingowe oraz rozliczanie projektów unijnych.

Dzięki rozwojowi usług elektronicznych, tak jak poprzednie biura rachunkowe, Arcadio nie działa tylko lokalnie, ale świadczy też usługi klientom z całej Polski.

8. Koncept

Przy ul. Kołłątaja 33/4 we Wrocławiu znajduje się siedziba biura rachunkowego Koncept, którego oferta podzielona jest na usługi księgowe oraz obsługę kadrowo-płacową, w ramach których realizowane są standardowe działania. Księgowi z Konceptu mogą też zajmować się obsługą bankową w imieniu klientów, tj. wykonywać przelewy do kontrahentów, uiszczać opłaty do ZUS i US, a także realizować wynagrodzenia dla pracowników.

9. A-Finanse

A-Finanse to biuro rachunkowe prowadzone przed doświadczoną księgową, Danutę Michalak. Klienci znajdą je przy ul. Budziszyńskiej 125/26. Do tego biura mogą zgłosić się zarówno osoby fizyczne, które potrzebują pomocy podczas sporządzania zeznań rocznych PIT czy przygotowania wniosków kredytowych, ale też mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Dla nich oferowana jest pełna księgowość, możliwość bieżącej ewidencji operacji gospodarczych przy pomocy księgi przychodów i rozchodów, a także przygotowanie analiz i raportów. Prowadzony jest również ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, ponadto A-Finanse zajmuje się obsługą kadrowo-płacową.

10. Goja

Biuro rachunkowe Goja znajduje się we Wrocławiu-Fabrycznej, a dokładniej przy ul. Ostrowskiego 7 – w bliskim sąsiedztwie Urzędu Skarbowego. Oprócz typowych usług księgowych, Goja tworzy plany kont, zasady polityki rachunkowej przedsiębiorstwa oraz zasady obiegu dokumentacji księgowej. Może również wspomagać swoich klientów podczas kontroli podatkowej i skarbowej.